Донецкий городской благотворительный фонд «Доброта» работает с 1998 года. Всё это время фонд прилагает максимум усилий, чтобы объединить неравнодушных людей для помощи тем, кто в этом нуждается: учреждениям здравоохранения, школам-интернатам и детским садам, приютам и центрам для беженцев, инвалидам и малоимущим семьям с детьми, волонтёрским группам.

Пожертвовать онлайн

 

Сделать добро можно быстро и просто. Мы принимаем онлайн-пожертвования, которые будут превращены в добрые дела.

Платежная система

 

Начаты работы по созданию сайта

 

31.05.2004

Идёт работа по созданию сайта «Социальная информация как инструмент социальных изменений»

техническое задание, структура сайта

техническое задание, структура сайта


эскиз логотипа сайта

эскиз логотипа сайта


Описание проекта

Проект реалізується з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг у м. Донецьку шляхом створення єдиної інформаційної бази та консолідації діяльності державних установ, громадських організацій та бізнес структур у вирішенні соціальних проблем та захисту прав соціально-незахищених верств населення. Реалізація проекту передбачає:


  • налагодження системи збору, обробки на моніторингу соціальної інформації
  • створення банку даних соціальних послуг м. Донецька з системою пошуку інформації та розміщення її в Інтернеті.
  • широкомасштабне інформування громадськості про ринок соціальних послуг, їх права та можливості власної участі у вирішенні соціальних проблем
  • створення Громадської Ради з числа активних представників органів місцевого самоврядування, державних установ, громадських організацій,, благодійних фондів, бізнесу, ЗМІ для колегіального вирішення соціальних проблем та лобіювання інтересів соціально-незахищених груп населення на місцевому рівні
  • безпосереднє надання інформаційно-консультаційної допомоги як фізичним особам, що потребують на допомогу, так і юридичним суб’єктам соціальної сфери.
  • організацію системи скоординованого надання соціальних послуг та допомоги та моніторингу результатів, що має значно підвищити ефективність роботи у сфері соціального захисту населення.

Реалізація проекту позитивним образом позначаться на суспільному благополуччі, створенні атмосфери соціального оптимізму і взаємодовіри та зменшить соціальну напруженість в громаді.

страница с новостями

страница с новостями


 

 

 

 

 

 

Если вы хотите оказать или получить помощь - напишите нам письмо по адресу fund@crf.donetsk.ua

или позвоните по телефону 071 418 9345

Мы в социальных сетях: Facebook YouTube Вконтакте Живой Журнал

Rambler's Top100 Рассылка 'Социальные новости' Яндекс цитирования